Menü
Sepetiniz

Erzurum Çiçek Balı 1kg

Erzurum Çiçek Balı 1kg
Erzurum Çiçek Balı 1kg
  • Stok Durumu: STOKDA YOK
  • Ürün Kodu: KY035
150,00TL
Pazartesi, Salı, Çarşamba günlerinde Aynı Gün Kargo
Kargo ücreti ağırlığa göredir
Kargo Fiyatlarımız Uygundur

Erzurum Çiçek Balı

Erzurum'da bulunan Palandöken Dağları'nın yüksek yaylalarındaki doğal yetişen kır çiçeklerinden elde edilmiş saf ve şifa kaynağı olan bir bal çeşididir. Erzurum Çiçek Balı içerisinde suda eriyebilen tüm vitaminler bulunur. Ayrıca karaciğer hastalıklarına karşı koruyucu özelliği olan Erzurum Çiçek balının bronşit, astım, kansızlık, kalp hastalıkları, kanser ve daha birçok hastalık için şifa kaynağı olduğu bilinmektedir.

Düzenli olarak Erzurum Çiçek Balı tüketmek birçok hastalığa karşı bağışıklık sistemini güçlendirici etki sağlar. Özellikle yüksek bir rakama sahip olan Palandöken Dağı'ndaki bol miktardaki oksijenin ve doğal yetişen bitkilerin endemik içerikleri sayesinde balın katkıları çok daha fazla olmaktadır.  Bu sayede balın içeriğinde bulunan birçok doğal bitkinin doğal etkileri de balla beraber tüketildiğinde insan vücuduna fayda sağlamaktadır. 

Özellikle kristalize olmayan bir özelliği bulunan Erzurum Çiçek Balı; nadir bulunan Palandöken Dağı'ndaki çiçeklerin özünden gelmektedir. Birçok sağlık sorunu için tüketilmesi gerekli olan bir bal çeşidi olan Erzurum Çiçek Balı besleyici özelliği yanında sindirim sistemini düzenleyici etkiye sahiptir. Bunun yanı sıra enerji ihtiyacını karşılamak üzere içerdiği vitamin mineral ve protein etkileri ile çok faydalıdır. Bin bir çeşit çiçekten toplanan polenlerin sonucunda oluşan Erzurum Çiçek Balı hem sofralarınızın hem de sağlık ve şifa kaynağı olarak vücudunuzun vazgeçilmezi olacaktır. Erzurum Çiçek Balını özellikle çocuklarınızın gelişimi ve sağlığı için mutlaka tüketmelisiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu