Menü
Sepetiniz

Çaykur Tomurcuk Çay 125gr

Çaykur Tomurcuk Çay 125gr
Çaykur Tomurcuk Çay 125gr
  • Stok Durumu: STOKDA YOK
  • Ürün Kodu: KY021
10,00TL
Pazartesi, Salı, Çarşamba günlerinde Aynı Gün Kargo
Kargo ücreti ağırlığa göredir
Kargo Fiyatlarımız Uygundur

​Çaykur Tomurcuk 

Çaykur Tomurcuk çayı özellikle damak tadını her şeyin üstünde tutanlar için ideal olan en önemli çaylardan birisidir. Doğal bergamot aroması ile hazırlanmış olan taze  Çay filizi yapraklarıyla harmanlanması sağlanmış ve özel olarak hazırlanmış Çaykur'un en önemli çaylarından birisi olarak yer almaktadır. Genelde keyfine düşkün çay tiryakileri için keyifli bir şekilde tüketilebilecek çaylardan birisi olan Çaykur Tomurcuk çay 125 gramlık yıllardır efsane olmuş teneke kutularda satışa sunulmuştur. Ayrıca 200 gramlık silindir teneke ambalajlarda da satışı yapılan Çaykur Tomurcuk çay farklı bir tadı, aroması ve hoş içimi ile tiryakiler için vazgeçilmez çaylardan birisidir.

Çaykur  Tomurcuk çay özellikle küçük tenekelerde satılmasın en önemli nedeni ağır bir tada sahip olmasıdır. Bu nedenle tek olarak içimi fazla ağır gelmesi nedeniyle diğer çaylarla harmanlanması çok daha hoş bir içime sahip olmasına etken olur. Özel sınıf üretilmiş olan çaylardan birisi olan Çaykur Tomurcuk çay;  diğer çaylarla harmanlanmak suretiyle tüketilmesi tavsiye edilir.

Çaykur Tomurcuk çay Çaykur'un üretmiş olduğu eski çaylardan birisidir ve yıllardır birçok tiryakinin tercih ettiği çaylar arasında yer alır. Özellikle evlerde diğer Çaykur çayları ile beraber harmanlanmak suretiyle demlenir ve içime sunulur. Birçok kişi Çaykur Tomurcuk çayı olmadan çay içmez; işte böyle bir tutku da yaratan özelliğe sahiptir.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu